KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15186068

nr 1518 6068

Gustaf Fängström

(1905-1999), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Motiv från Italien. Signerade. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 48x57-68x49 cm

Gustaf Fängström, svensk målare född 1905, död 1999.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 januari 2023
kl 19:58:20

30/1 16:43:21 1      Vinnande bud

Gustaf Fängström

Läs mer om Gustaf Fängström